המלצות

התקשרתי לד"ר פישמן מבי"ח באוסטריה אחרי תאונת סקי,עם קרע בברך, כשהרופאים שם אומרים לי שאני חייב להתנתח מיידית! ד"ר פישמן ביקשה שאשלח לה לוואטפ את הצילומים וחזרה אלי לומר לי לחזור ארצה ולא להתנתח כי הניתוח מיותר. עשיתי אצלה טיפולים והיא הצילה לי את הברך בלי שום התערבות כירורגית. חזרתי לתפקד בלי כאב, וחזרתי גם לעשות סקי 🙂 תבקשו את חוות דעתה, לפני שאתם עושים טיפולים בלתי הפיכים, גם אם אין לה מקום, תמתינו, תכתבו לה , תבקשו..עד שהיא תקבל אתכם. זה שווה , תאמינו לי.
מוש רחימי. צור יגאל
דר פישמן הצילה לי את הקרסול אחרי ריסוק בכדורגל וניתוח מסובך עם ברגים וגבס. שמי עומרי שורץ בן 27 אחרי הניתוח אמרו לי שהמצב של הקרסול קשה משחשבו, ושאין לדעת איך אלך על הרגל בהמשך. נלחצתי מאוד כי הייתי כמה חודשים לפני החתונה שלי. ד"ר פישמן אמרה לי שהיא מבטיחה שאוכל לשבור את הכוס בחתונה ושאלך בסדר על הרגל. אחרי סדרות טיפולים חזרתי למוטב, שברתי את הכוס בחתונה, חזרתי לרוץ ואני ללא כאבים כלל. ד"ר פישמן מדהימה, מקצועית, ואמינה. אין לי מילים. ממליץ בחום להגיע.
עומרי שוורץ
טיפול ויחס יוצא דופן שלא דומה לשום רופא שהכרתי! ואני בחזרה יוצא לפעילויות צבאיות עם ברך נורמלית.
יותם רדין חייל קרבי
כאבי תופת בגב עם 3 פריצות דיסק בזכותה של ד"ר פישמן התאוששתי וחזרתי לתפקוד מלא. מבחינתי? 100 כוכבי דירוג !!!..
ראובן נגה - מנכ"ל חברה אנרגיה מתחדשת
מעשה קסמים! זה כמו להיולד מחדש! אמנם אני רק בת 29, אבל סובלת מכאבי גב. אחרי הטיפול היסודי,המקיף והמדויק של דר.פישמן הרגשתי הקלה מיידית, ממש כמו מעשה קסמים. דר.פישמן טיפלה בי במסירות ואדיבות לב בעזרת מכשור רפואי, טכנולוגי חדשני מתקדם ודאגה להמליץ לי איך לשמור על עצמי בעתיד. כשהכאב שלכם בלתי נסבל,וניסיתם כבר הכל ואתם אובדי עצות- ממליצה לכם להגיע אליה. זה כמו להיוולד מחדש.
יעל קריגי , יועצת פרלמנטרית
קוראים לי תמר כהן, אחות מוסמכת, בעלי מנתח. הגעתי לד"ר פישמן עם קרע בכתף, וכתף קפואה, כאבי תופת ובלי יכולת להרים את היד ולתפקד. כאנשי מקצוע קרובים לתחום, חששנו מניתוח וקיוינו שהיא תוכל לעזור לי כפי שעזרה לחבריי. וכך היה. לאט לאט, טיפלה בי במסירות, בעדינות ובצורה בלתי מתפשרת. היא הביאה אותי למצב בו חזרתי לחיים הרגילים, חזרתי לתפקד לחלוטין בלי כאבים בכתף. כך גם עשתה עם שתי אחיותי. אני מודה לך דר.דניאל ,תודה,תודה !
תמר כהן, אחות מוסמכת
שברי מאמץ ודלקת בקרסול, טיפלה בי במסירות ובמקצועיות מדהימה ובזכותה חזרתי לפעילות רגילה, לרוץ ולהיות ללא כאבים!!
ד"ר הילה סנרוביץ
אחרי שנתיים ממושכים של כאבים מתמשכים, חמש אורתופדים שונים שאמרו לי שאין מה לעשות אם כאבי הרגליים שלי, הגעתי למזלי לד"ר דניאל. היא איבחנה מה יש לי . מומחית מדהימה בכל מה שקשור לכאב.
ניר דורון עו"ד רעננה
עם שלוש פריצות דיסק, תור לניתוח דחוף, ארבעה אורתופדים שהמליצו על ניתוח צוואר, הגעתי לד"ר פישמן, לחוות דעת אחרונה. היא ביקשה ממני לדחות את הניתוח בחודשיים, ואמרה שאתן לטיפולים הלא פולשניים סיכוי לפני ניתוח אגרסיבי בצוואר, ואם זה לא יעזור -תמיד אוכל להתנתח...מיותר לציין שהטיפולים עזרו ופתרו את הבעיה לחלוטין. לאט לאט הכאבים נעלמו כפי שאמרה, הזרמים הפסיקו, וחזרתי אפילו לריקודי עם. הטיפול מקיף, פרטני, ומדויק למטופל. ממש מזל שהגעתי !!
משה עקרוני, הייטק
טיפול מערכתי, התעקשות על הפרטים הקטנים הביאו לתוצאות מצוינות עם כאבי הגב שלי אצל דר. פישמן אם נקלעתם לצרה, מומלץ בחום לפנות אליה לטיפול.
אודי ויזנר- מנכ"ל
בעיית צוואר והירדמות מוחלטת של כף יד שמאל טיפול מקצועי מהמדרגה הראשונה ומיימד של תשומת לב כאילו היית הפציינט היחידי ביומה העמוס.
קסטנבוים טוביה - מנהל פיתוח עסקי הייטק תל אביב
הצילה אותי מהסתבכות כתוצאה מפריצת דיסק בגב.
ד"ר בלה אוחנה.
הגעתי עם פגיעה בעמוד השידרה. לתדהמתי בעקבות הטיפולים הכאבים נעלמו והתחלתי ללכת ללא צליעה. אני מברך את היום שבו סיפרו לי על ד"ר דניאל!
רוני אפשטיין, מנכ"ל
מקסימה ומקצועית, לסובלים ממגרנות - טיפול אצלה חסך הרבה כאבים וסבל.
ציפי נוימן רמת השרון